شناسه خبر :829

تفاهم نامه همکاری آموزشی فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان و جهاد دانشگاهی منعقد شد

دوشنبه, ۳ آبان ۱۴۰۰

در راستای اهمیت مهارت افزایی نیروی انسانی در ارتقاء کمی و کیفی تولیدات ،این تفاهم  نامه آموزشی فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان و جهاد دانشگاهی استان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان،وهب مختاران،مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان  ، استفاده متقابل طرفین از توانمندیهای آموزشی ،مهارتی و امکانات و تجهیزات یکدیگر جهت رشد و ارتقاء صنعت گردشگری و همچنین توانمند سازی شاغلین در حوزه گردشگری و هتلداری را از اهداف مهم این تفاهم نامه عنوان کرد.

مختاران بیان داشت: همکاری در نیازسنجی ،تدوین و بازنگری استانداردهای آموزشی،مشارکت در کلیه دوره های برگزار شده ،برگزاری مشترک دوره های تخصصی در حوزه صنعت گردشگری ،برگزاری همایش،کارگروه های تخصصی و نمایشگاه در حوزه گردشگری و استفاده از ظرفیت های اساتید و صاحبنظران در حوزه صنعت گردشگری را  از تعهدات مشترک تفاهم نامه می باشد.

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان نقش ارزشمند گردشگری در توسعه اقتصادی را غیر قابل انکار دانست و گفت: با توجه به مزیت ها و ظرفیت های خوب گردشگری در استان همدان، راه برای فعالیت های مضاعف در این زمینه هموار است