شناسه خبر :398

در استان همدان انجام گرفت: نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری

چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷

 

همزمان با دومین روز از هفته پژوهش نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان همدان متشکل از ادارات ،شرکت های خصوصی،علمی و دولتی در مرکز همایش های دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان  در این نمایشگاه دستاورد های پژوهشی و فناوری این اداره کل  نیز در معرض نمایش قرار گرفت.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان  ضمن تبریک هفته پژوهش گفت:با برپایی این نمایشگاه می توانیم فعالیتهای  پژوهشی و فناورانه سازمان را معرض بازدید قرار داده و خدمات خود را به عموم مردم معرفی نماییم.

وهب مختاران نمایشگاهها را فرصت مناسبی جهت معرفی آموزش های مهارتی و معرفی کارآفرینان دانست و بیان داشت:دستاوردهای پژوهشی می تواند تاثیر عظیمی بر آموزش های مهارتی منتج به اشتغال ایجاد نماید.

 در ادامه استاندار همدان از غرفه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بازدید کرد  و گفت: رابطه تنگاتنگی بین دانشگاه‌ها و مراکز صنعتی استان برقرار است و البته قاعده نیز همینطور است که این دو بخش وابسته و مکمل یکدیگر باشند.

شاهرخی بیان داشت: پژوهش های ارائه شده به این نمایشگاه کاملا کاربردی و در راستای تامین نیازهای جامعه و دستگاههای اجرایی است.