امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ آمار بازدید از سایت : ۴۲۰۸۴۷ بروز شده در : يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

اخبار و تازه ها

عراقی معاون امور عمرانی استانداری همدان از مرکز هتلداری و گردشگری غرب کشور بازدید کرد.

معاون امور عمرانی استانداری همدان در بازدید از مرکز آموزش هتلداری و گردشگری غرب کشور گفت : این مرکز در صنعت توریسم و گردشگری می تواند تحول بزرگی در کشور در راستای توسعه اشتغال پایدار ایجاد کند. عراقی معاون امور عمرانی استانداری همدان از مرکز هتلداری و گردشگری غرب کشور بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان معاون امور عمرانی استانداری همدان به همراه مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان به نشست و هم اندیشی پرداختند. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با اشاره به اینکه فعالیت های آموزشی این اداره کل از کارگاه آموزشی صرف به کارگاه تولیدی – آموزشی تبدیل شده گفت:30کارآفرین در سطح استان در این کارگاهها مشغول به فعالیت و آموزش می باشند. وهب مختاران با بیان اینکه مدت 10 سال کار ساختمان مرکز هتلداری و گردشگری به دلیل نبود منابع و امکانات نیمه تمام مانده بود گفت:این مرکز هم اکنون به همت مدیریت ارشد استان،نمایندگان ارجمند مجلس شورای اسلامی و ریاست محترم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  آماده بهره برداری  ،عقد قرارداد و تفاهم نامه می باشد. معاون امور عمرانی استانداری همدان ضمن تشکر از پی گیری ها و آماده سازی مرکز هتلداری و گردشگری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت:با توجه به اینکه این مرکز در حد وسیع  و پایلوت غرب کشور خواهد بود باید در حوزه بین الملی ورود پیدا کند. عراقی بیان داشت: این مرکز در صنعت توریسم و گردشگری می تواند تحول بزرگی در کشور در راستای توسعه اشتغال پایدار ایجاد کند. در ادامه معاون امور عمرانی استانداری و هیات همراه از قسمت های مختلف مرکز هتلداری و گردشگری بازدید کردند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۷
ادامه مطلب

در استان همدان صورت گرفت: دیدار روسای مراکزشهرستان رزن بافرمانداردرگزین

روسای مراکز آموزش فنی و حرفه شهرستان رزن با فرماندار شهرستان درگزین دیدار و کفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی حرفه ای استان همدان دراین دیدار که با هدف حمایت از برگزاری آموزش های مهارتی در شهرستان تازه تاسیس درگزین برگزار شد، مسائل و مایحتاج  این شهرستان ازقبیل تعمیرات ساختمانها و تجهیز کارگاههای ثابت و سیارروستایی مطرح گردید.  رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان رزن با اشاره به اینکه مهارت های فنی و حرفه ای راهگشا و حلال مشکلات قشر بیکار جامعه می باشد گفت:کسب مهارت ها می بایست به روز و متناسب با شرایط کنونی بازار باشد. در ادامه فرماندار شهرستان درگزین ضمن ابراز همکاری در رفع احتیاجات این شهرستان بیان داشت: درارتقاءصنایع دستی شهرستان  فعالیت های خوبی انجام شده وانشااله باهمکاری وتعامل نزدیک فنی وحرفه ای با فرمانداری و همچنین باتجهیزکارگاهها وحمایت ازکارآفرینها سعی خواهیم کرد نرخ بیکاری را کاهش دهیم. ناظری پور ادامه داد:در شهرستان درگزین پتانسیل ها و بسترهای مناسبی در زمینه صنایع دستی وجو دارد که مستلزم شناسایی و آموزش مهارت های فنی و حرفه ای مورد نیاز در مرکز این شهرستان می باشد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۹
ادامه مطلب

در راستای ارتقای سطح علمی و عملی مناطق محروم استان همدان صورت گرفت:

در راستای ارتقای سطح علمی و عملی مناطق محروم استان همدان صورت گرفت: بازدید از دبیرستان مجری طرح  مهارت آموزی بنیادعلوی نماینده طرح مهارت آموزی بنیاد علوی در کشور از دبیرستان شبانه روزی سید الشهدا کبودرآهنگ  بازدید کرد. علي جعفر خزايي ضمن تقدیر و تشکر از نقش مهارت آموزی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کبودراهنگ   اظهار داشت: بنياد علوي، طرح ارتقاي علمي و مهارت دانش آموزان مناطق محروم با هدف كمك به تحصيل و رشد علمي و مهارتي اين دانش آموزان در دستور كار دارد .   خزايي اظهار داشت: توزيع كتاب كمك آموزشي، برگزاري آزمون آزمايشي ورود به دانشگاه و تجهيز كتابخانه ها از جمله خدمات اين بنياد است. در این جلسه معاون اداره کل آموزش و پرورش استان همدان ، رییس آموزش و پرورش شهرستان کبود راهنگ ، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کبودراهنگ و رییس گروه آموزش متوسطه بازدید از دبیرستان شبانه روزی سید الشهدا شهرستان کبود راهنگ نیز حضور داشتند. رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کبودراهنگ با  اشاره به شرایط  اقتصادی وحساس جامعه  عنوان کرد:پیرو تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و دستور کار اشتغال و رونق تولید ،وظیفه ما همکاری و تعامل با  آموزش و پرورش و بنیاد علوی در کاهش فقر مهارتی  جامعه است در راستای تسهیل شرایط اشتغال و کار آفرینی است . پیغمبری ارتقا کیفیت آموزشی را در اشتغال جوانان جامعه امری مهم دانست و اظهار داشت:با هم افزایی دیگر دستگاههای تابعه می توانیم خروجی مفیدی  را در اشتغال جوانان شاهد باشیم. در ادامه رییس آموزش و پرورش شهرستان کبود راهنگ تنها راه نجات در اشتغال را مهارت آموزی عنوان کرد و خاطرنشان ساخت:در نظام ما مهارت آموزی همراه با آموزش و تکنولوژی باید پیش برود.

تاریخ انتشار : ۱۳۷۸/۱۰/۱۵
ادامه مطلب

پیام مدیر

اداره کل در یک نگاه

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

اداره ها و دایره های اداره کل

اداره ها و دایره های اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

طراحی و اجرا توسط گروه پارسی کامپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای استان همدان می باشد.