امروز : شنبه ۳ فروردين ۱۳۹۸ آمار بازدید از سایت : ۳۴۲۱۹۷ بروز شده در : سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

اخبار و تازه ها

مرکز آموزش هتلداری همدان آماده بهره برداری

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در بازدید از باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اینکه مرکز آموزش هتلداری همدان آماده بهره برداری است گفت :این مرکز که با مشارکت بخش خصوصی تجهیز می شود به زودی به بهره برداری خواهد رسید . وهب مختاران با بیان اینکه عملیات اجرایی ساخت مرکز هتلداری از اوایل دهه ۹۰ آغاز شد افزود : این مرکز در زمینی به مساحت ۲هزار مترمربع، با ۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع زیر بنا در ۳ طبقه در شهر مریانج ساخته شده است . وی اضافه کرد: این مرکز دارای ۱۰سوئیت اقامتی، کلاس هایی برای برگزاری دوره های آموزشی،  سونا، جکوزی، کافی شاپ و تالار پذیرایی با ظرفیت  ۴۰۰ نفراست. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با بیان اینکه در این مجموعه متقاضیان، علاوه بر حضور در دوره های تئوری، به صورت عملی با شیوه هتلداری هم آشنا خواهند شد، افزود: با توجه به ظرفیت گردشگری این استان،  ایجاد یک مرکز آموزش هتلداری استاندارد می تواند پایلوت ارائه آموزش های مدون به فعالان حوزه هتلداری و گردشگری محسوب شود. مختاران عنوان کرد : با توجه به اینکه گردشگری محور توسعه استان همدان است در همین مسیر، یکی از مؤلفه‌های اصلی توسعه انسانی، آموزش و توانمندسازی است به شکلی که از این طریق می‌توان مشارکت توام با بهره‌وری نیروی انسانی را در فرایند توسعه کشور شاهد بود. مختاران ادامه داد: نیروی انسانی توانمند در مسیر توسعه گردشگری ، بر شاخص‌هایی همچون رشد اقتصاد محلی، اشتغال و توزیع عادلانه درآمد تاثیرگذار است. وی خاطرنشان کرد آموزشهای فنی و حرفه ای می تواند فرد را برای احراز شغل ، حرفه و کسب و کار آماده کند یا کارایی و توانایی وی را در انجام امور محوله افزایش دهد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
ادامه مطلب

کسب رتبه اول کشوری توسط شرکت کننده همدانی در مسابقات کشوری انیمیشن

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ،  اولین دوره مسابقات آزاد کشوری در رشته  انیمیشن و موشن گرافیک از تاریخ 18 الی 20 اسفند 1397 با هدف ارتقای فرهنگ مهارت آموزی و نهادینه کردن آن در جامعه و بسترسازی برای تبادل فنی و تجارب حرفه ای بین صاحبان فن و همچنین  کشف استعداد های حرفه ای نخبگان مهارتی و ایجاد فرصت مناسب برای شکوفایی مهارت ها و ایجاد انگیزش در جوانان برای کسب مهارت در بوشهر برگزار شد. در این دوره از مسابقات و در بخش انیمیشن علی پورمرادی "شرکت کننده همدانی " مقام اول را کسب کرد . در این رقابت‌ها 17 هنرمند دانش آموخته رشته انیمیشن و موشن گرافیک در سنین مختلف از 19 استان کشور در بخش حضوری و غیر حضوری شرکت کردند. در بخش غیر حضوری نیز اثر امید سیفی  شرکت کننده استان همدان  در بخش انیمیشن صاحب عنوان انیمیشن برتر شد . بنا بر این گزارش برگزاری مسابقه آزاد انیمیشن و موشن گرافیک زمینه ساز توسعه کسب و کارهای جدید در سطح کشور است که نقش اساسی در جذب جوانان به مشاغل زود بازده و نوین را دارد.  

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
ادامه مطلب

کسب رتبه اول در هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

توسط کارمند اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان کارمند اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در هفتمین مسابقات قرآن کریم کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در رشته مفاهیم موفق به کسب رتبه اول شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان نورالعین جعفری نژاد در این دوره از مسابقات موفق به کسب رتبه اول در رشته مفاهیم(تفسیر قرآن) گردید. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت:این مسابقات از 20 تا 22 اسفند سالجاری برگزار شد و تعداد196 نفر از سراسر کشور به رقابت پرداختند. وهب مختاران هدف از برگزاری مسابقات را ترویج فرهنگ قرآنی دانست و گفت:بی شک قرآن کتابی است جاودانه ، سراسر نور وحی که از آغاز تا پایان هدایت است . وی بیان داشت: با مطالعه قرآن می توانیم به ابعاد مختلف آن که به صورت کلی و جزئی پرداخته شده است، دست یابیم.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
ادامه مطلب

پیام مدیر

اداره کل در یک نگاه

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

اداره ها و دایره های اداره کل

اداره ها و دایره های اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

طراحی و اجرا توسط گروه پارسی کامپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای استان همدان می باشد.