امروز : شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ آمار بازدید از سایت : ۱۷۸۳۰۳۰ بروز شده در : شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

اخبار و تازه ها

در ادراه کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان منعقد شد:

در ادراه کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان منعقد شد: تفاهم نامه همکاری مشترک چهار جانبه   تفاهم نامه چهار  جانبه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ، سازمان صنعت ،معدن و تجارت  ، اتحادیه کیف وکفش چرم استان  و شرکت زیلان ترکیه به منظور گسترش همکاری ها  منعقد شد. به گزراش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان این تفاهم نامه با حضور  ظاهر پورمجاهد ،معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ،وهب مختاران مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان  ، حمید رضا متین رییس صنعت ،معدن و تجارت ،رییس اتحادیه چرم همدان  و یاشار آلتون تاش مدیر عامل شرکت زیلان ترکیه با هدف انتقال فناوری های تزریق زیره کفش و ارائه آموزش های مربوطه در این استان به امضاء رسید. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت:  همکاری و هماهنگی چهار طرفه در زمینه تهیه ملزومات ، مواد اولیه و تهیه مکان و محل سرمایه گزاری و آموزش از اهداف مهم این تفاهم نامه است.   وهب مختاران بیان کرد:همکاری و هماهنگی با دستگاههای مرتبط ،انجام اقدامات لازم در زمینه تعیین و تخصیص اراضی مورد نیاز پروژه و تبادل اطلاعات از تعهدات مشترک این تفاهم نامه است..  مختاران همچنین انجام تمهیدات لازم جهت اخذ مجوزهای مورد نیاز در چهارچوب قوانین کشور پس از اقدامات اولیه سرمایه گذار از دیگر تعهدات مشترک تفاهم نامه عنوان کرد و ادامه داد: بررسی نتایج نیاز سنجی آموزشی انجام شده با همکاری کارشناسان معرفی شده به منظور اولویت بندی در تدوین استانداردهای شغل و شایستگی و اجرای آموزش های موضوع تفاهم نامه و همچنین نظارت بر نحوه اجرای آموزش مطابق قوانین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از تعهدات این اداره کل است.  وی تصریح کرد:از دیگر تعهدات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان اعطای گواهینامه معتبر در صورت موفقیت در آزمون کتبی و عملی می باشد.

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۳
ادامه مطلب

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تفاهم نامه منعقد کرد

  تفاهم نامه سه جانبه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ، بنیاد شهید و امور ایثارگران و کانون انجمن صنفی استان به منظور گسترش همکاری ها  منعقد شد. به گزراش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان،وهب مختاران،مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: این تفاهم نام در راستای توانمند سازی خانواده های معظم شهدا،جانبازان و آزادگان در استان همدان به امضاء رسید. مختاران هدف از انعقاد این تفاهم نامه را توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی و ایجاد اشتغال پایدار و مولد عنوان کرد و افزود: در راستای ارئه خدمات و ایفای مسئولیت های مدنی ،فرهنگی و اجتماعی به منظور ارتقا و توانمند سازی جامعه هدف قید شده از دیگر اهداف مهم تفاهم نامه است. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با اشاره به اینکه نیاز سنجی آموزشی،امکان سنجی و شناسایی دوره های آموزشی- مهارتی متناسب با نیازبازار  از تعهدات بنیاد است ،بیان کرد: معرفی متقاضیان واجد شرایط به مراکز دولتی  و غیردولتی (آزاد)سازمان بر اساس رشته های اولویت دار منطقه جغرافیایی مبتنی بر رسته های الویت دارشغلی  از دیگر تعهدات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این تفاهم نامه است.  مختاران بررسی نتایج نیاز سنجی آموزشی انجام شده با همکاری کارشناسان معرفی شده به منظور اولویت بندی در تدوین استانداردهای شغل و شایستگی و اجرای آموزش های موضوع تفاهم نامه  را از تعهدات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مطرح کرد و یادآور شد: همچنین نظارت بر نحوه اجرای آموزش مطابق قوانین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از دیگر تعهدات این اداره کل است.

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۶
ادامه مطلب

بیش از 13 هزار نفر در بخش خصوصی آموزش دیدند

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان خبر داد: بیش از 13 هزار نفر در بخش خصوصی آموزش دیدند به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ،وهب مختاران، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بیان داشت : از ابتدای سال جاری تا پایان  دی ماه تعداد 13 هزار و 224  نفر  در 34 رشته آموزشی در خوشه های صنعت،  خدمات، فرهنگ و هنر و کشاورزی در آموزشگاههای آزاد مهارت آموزشی را فرا گرفته اند. مختاران اظهار داشت :در دوره های مهارتی فوق 7هزار 625 نفر زن و 5 هزار 599 نفر مرد بوده است. وی افزود : تعداد آموزشگاههای آزاد فعال   198 آموزشگاه و تعداد دوره های برگزار شده 2 هزار و 806  دوره می باشد.

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۹
ادامه مطلب

پیام مدیر

اداره کل در یک نگاه

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

اداره ها و دایره های اداره کل

اداره ها و دایره های اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

طراحی و اجرا توسط گروه پارسی کامپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای استان همدان می باشد.