امروز : چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ آمار بازدید از سایت : ۷۵۷۳۰۰ بروز شده در : شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹

اخبار و تازه ها

بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان از دبیرستان دخترانه حرفه ای استثنایی نیکان

مدیر کل و مسئولین ستادی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان به همراه مدیر امور استثنایی استان و کارشناسان آموزش و پرورش از دبیرستان حرفه ای استثنایی نیکان بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان وهب مختاران،مدیر کل در بازدید از هنرستان دخترانه  فنی استثنایی نیکان گفت:  بعضی از معلولین در مقایسه با افراد معمولی دارای قدرت تمرکز بالاتری هستند،در همین راستا افزایش کیفیت و کمیت آموزش ها را در دستور کار خود قرار داده ایم. مختاران با اشاره به برپایی نمایشگاه  در راستای ارائه تولیدات این عزیزان بیان داشت: ایجاد  اشتغال برای معلولین مشارکت و تعامل سایر دستگاههای اجرایی را می طلبد. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان حضور کارآفرینان برتر را در کارگاههای مراکز فنی و حرفه ای مطرح ساخت و افزود: به دنبال ارائه آموزش های خاص و توانمند سازی به افراد دارای معلولیت در جامعه هستیم . لازم به ذکر است مدیر کل ،مسئولین ستادی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان به همراه مدیر امور استثنایی  از کارگاههای این هنرستان بازدید کردند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
ادامه مطلب

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان : تربیت نیروی انسانی ماهر از عوامل مهم رشد و توسعه اقتصادی پایدار در هر کشور

مدیر کل اموزش فنی و حرفه ای استان همدان در راستای افزایش کارایی و بهتر برگزار شدن دوره های مهارتی از آموزشگاههای آزاد شهرستان همدان بازدید به عمل آورد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در این بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان به همراه مسئولین ستادی و رییس کانون انجمن صنفی آموزشگاههای آزاد از روند اجرای دوره های مهارتی در آموزشگاههای آزاد این شهرستان بازدید کرد. وهب مختاران با اشاره به اینکه آموزشگاههای آزاد همانند بال و بازوهای این اداره کل می باشند بیان داشت:تربیت نیروی انسانی ماهر یکی از عوامل رشد و توسعه اقتصادی پایدار در هر کشور می باشد. وی آموزش های مهارتی را  یکی از زمینه های ایجاد کسب و کار دانست و افزود:لازم می باشد که طول عمر کسب و کارها برای ما محرز شود تا بدانیم طول عمر کسب و کارها چقدر است زیرا بسیاری از مشاغل، بقای عمر کمی دارند و بر این اساس آموزش‌های ما نیز در حال تغییر است مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ضمن آرزوی موفقیت و کامیابی برای موسسین،مدیران و مربیان آموزشگاههای آزاد اظهار داشت:در زمینه ی تولید با عنایت به اینکه شخص ماهری هستید، قطعاً رقیبی نخواهید داشت وتاثیر گذار در عرصه اشتغال خواهید بود.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
ادامه مطلب

مهارت آموزی همگام با در خانه بمانیم

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با توجه به تعطیلات  و برای برطرف کردن فاصله زمانی مهارت آموزی  با شعار مهارت آموزی ، همگام با در خانه بمانیم اقدام به را ه اندازی گروه های آموزشی مجازی در تمامی استاندارد های  آموزشی خود نموده است  این آموزش ها در سامانه تعاملی بر بستر شبکه اجتماعی ایتا برقرار می باشد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۹
ادامه مطلب

پیام مدیر

فراخوان طرح پژوهشی تحقيق كردن يك مجاهدت مستمر علمي است. "مقام معظم رهبري" فراخوان انجام طرح پژوهشی با احترام ، به اطلاع می رساند دبیرخانه شورای پژوهش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در نظر دارد در راستای اجرای ماموریت سازمان متبوع خود به عنوان متولی اصلی آموزش های مهارتی غیر رسمی در کشور و با هدف  بهره برداری از توانمندی ظرفیت مراکز پژوهشی استان با استناد به شیوه نامه پژوهش در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به منظور تعمیق فعالیت ها، پژوهش محوری کردن تصمیمات، ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت های پژوهشی و ارتقای سطح دانش تخصصی این سازمان، از کلیه پژوهشگران جهت اجرای طرح های پژوهشی به شرح موضوعات زیر دعوت به همکاری می‌نماید. طراحی مدل توسعه آموزش های فنی و حرفه ای متناسب با نیاز بازار کار و ظرفیت های منطقه ای : مطالعه موردی ، صنایع دستی ایرانی (سفال) شناسایی مشاغل مبتنی بر وب با تاکید بر اشتغال خانگی با رویکرد توسعه آموزش های فنی و حرفه ای استان علاقمندان می توانند نسبت به تهیه فرم پیشنهاده پژوهشی(Proposal) ، به وب سایت این اداره کل به آدرس www.hamedantvto.ir مراجعه نمایند. پژوهشگران) پيشنهاد دهندگان (مهلت دارند فرم پیشنهادی را در قالب فایل Word  حداکثر تا تاریخ 30/10/98 به پست الکترونیکی  pajuheshtvto@gmail.com  و یا به نشانی : همدان- بلوار جانبازان-18 متری سلحشور اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان- معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ریزی ارسال نمایند. معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ریزی  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان  

فراخوان طرح پژوهشی

اداره کل در یک نگاه

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

اداره ها و دایره های اداره کل

اداره ها و دایره های اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

طراحی و اجرا توسط گروه پارسی کامپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای استان همدان می باشد.