امروز : شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ آمار بازدید از سایت : ۱۱۴۰۲۷۵ بروز شده در : يكشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹

اخبار و تازه ها

تفاهم‌نامه همکاری بین اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان با شرکت تولیدی فرشید منعقد شد

تفاهم‌نامه همکاری بین اداره  ‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان با شرکت تولیدی فرشید  به منظور ترویج آموزش های مهارتی و بستر  سازی ایجاد اشتغال پایدار منعقد شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان این تفاهم نامه در راستای  ارتقاء سطح مهارتی متقاضیان در رشته  سفال و سرامیک فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان و شرکت تولیدی فرشید به امضاء رسید. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با اشاره به اینکه شغلی که بر پایه مهارت باشد در جامعه ارزش والایی دارد گفت:آموزش ،ارتقاء مهارت ، تربیت و جذب نیروی انسانی مورد نیاز استان در قالب برگزاری دوره های مرتبط با سفال و سرامیک به شکلی باشد  که منجر به اشتغال گردد. وهب مختاران  از برگزاری آموزش های اتشغال محور در راستای این تفاهم نامه خبر داد و بیان داشت:توجه به ایجاد بستر اشتغال پایدار توسط آموزش های فنی و حرفه ای  از اهداف این تفاهم نامه می باشد. شایان ذکر است در حاشیه انعقاد این تفاهم نامه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان به همراه مسئولین ستادی از قسمت های مختلف این کارخانه بازدید به عمل آوردند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
ادامه مطلب

امضای تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان و شرکت شهرک های صنعتی

تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان  و شرکت شهرک های صنعتی  به منظور هم افزایی بیرون دستگاهی در توسعه  مرکز تخصصی آموزش و مهارت  امضا شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان تفاهم نامه همکاری بین این اداره کل  به امضای وهب مختاران و محمدرضا بادامی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی  رسید. بنابراین گزارش این تفاهم نامه به منظور هم افزایی و مشارکت موثر فنی و تخصصی در تعالی مرکز تخصصی آموزش کارآفرینی و مهارت آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با تمرکز بر خوشه های صنعتی استان منعقد شد. همچنین مشارکت موثر در شناسایی و حمایت از ایده های پایدار و برتر به منظور ایجاد و توسعه کسب و کار از اهداف این تفاهم نامه است . این گزارش می افزاید:برگزاری جلسات ارائه و بررسی ایده ها (استارتاپ)و آینده پژوهی در نیازهای آموزشی و پایدارکننده در سطح شهرکها و نواحی صنعتی و خوشه های صنعتی استان همدان نیز از موضوعات مهم نفام نامه می باشد. همچنین شناسایی نیازهای فناورانه و مهارت محور صنایع استان و تلاش در ارائه حمایت و پاسخ مطلوب و در نهایت برگزاری رویدادهای ترویجی همچون نمایشگاه ، تورهای بازدیدی ،فروم ها و.. در ایجاد ارتباط صنعت از دیگر اهداف این تفاهم نامه می باشد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
ادامه مطلب

در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد : شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان

شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در راستای کاهش آسیب های اجتماعی این شورا با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای ، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ،سازمان های مردم نهاد و سایر دستگاههای مرتبط تشکیل شد.   مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با اشاره به گستردگی  و خدمات این اداره کل به متقاضیان گفت : یکی از این فعالیت ها برگزاری آموزش های مهارتی در حوزه ی  کاهش آسیب های اجتماعی است . وهب مختاران آموزش در فضای کسب و کار را مفید  دانست و افزود : باید جوانان را با آموزش های صحیح ، برای ورود به بازار کار آماده کنیم .  وی از فعالیت و حضور 30 کار آفرین برتر در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد و بیان داشت : دوره های آموزشی_ تولیدی همراه با اشتغال در این کارگاهها اجرا می شود. مختاران اظهار داشت:انسان دارای مهارت از آسیب های اجتماعی به دور است. دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان با اشاره به اینکه هدف اصلی ما کاهش جرم در جامعه است گفت:‌ آموزش مهارتی یکی از راههای موثر نجات افراد از آسیب های اجتماعی است.  پژمان آذرمی حلقه مفقوده در آسیب های اجتماعی را آموزش های مهارتی دانست و افزود: امید است با مساعدت اداره کل آموزش  فنی و حرفه ای بتوانیم در حوزه ی بهبود یافتگان و عدم گرایش آنها به مواد مخدر و دیگر آسیب های اجتماعی ، تاثیر گذار باشیم .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
ادامه مطلب

پیام مدیر

اداره کل در یک نگاه

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

اداره ها و دایره های اداره کل

اداره ها و دایره های اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

طراحی و اجرا توسط گروه پارسی کامپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای استان همدان می باشد.