امروز : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ آمار بازدید از سایت : ۳۰۸۵۷۵ بروز شده در : پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷

اخبار و تازه ها

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه همدان در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مدنی :

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه همدان در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مدنی : فردی که مهارت دارد محتاج دیگران نمی ماند   نمابنده ولی فقیه و امام جمعه همدان از کارگاههای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان همدان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان  آیت الله طه محمدی در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مدنی با تاکید بر مهارت آموزی افراد جویای کار گفت: یکی از اساسی ترین مسائل جامعه ما و کل بشریت امر اقتصاد و اشتغال می باشد. امام جمعه همدان یادگیری آموزش های مهارتی را از واجبات دانست و بیان داشت: مناسب‌ترین شیوه برای دستیابی به شغل مناسب و البته پایدار، فراگرفتن آموزش‌های فنی و حرفه‌ای است که باید این آموزش‌ها توسعه یابد. نماینده ولی فقیه در استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گفت: این اداره از  ظرفیت و توان آموزشی بالایی برخوردار است، که انشاله روزهای درخشانی درپیش رو خواهد داشت. حضرت آیت الله محمدی بیان داشت:ایرانی ها از نظر استعداد فوق العاده هستند و فردی که مهارت  دارد محتاج دیگران نمی ماند. در ادامه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ضمن عرض خیر مقدم به نماینده محترم ولی فقیه در استان اظهار داشت: مهارتهای آموزشی می تواند ضامن توسعه مهارتهای فردی و اشتغال گردد وهب مختاران از پیشرفت های حاصل شده در 40 سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران یاد کرد و افزود: مهارت آموزی یکی از مهمترین مولفه ها برای تبدیل دانستن به توانستن است و در این صورت می توان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام های موثری برداشت. مختاران تاکید کرد: مطالبه شغل بدون داشتن مهارت امری ناممکن است بنابراین ارتقا و تولید مهارت علاوه بر ظرفیت سازی و افزایش ثروت عمومی کاهش بیکاری را در پی دارد. شایان ذکر است نماز با شکوه جماعت به امامت آیت الله طه محمدی  و حضور پررنگ مدیرکل ،مسئولین ستادی و پرسنل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و همچنین مدیران و مربیان آموزشگاههای آزاد برگزار گردید.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
ادامه مطلب

حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در میز خدمت این اداره کل

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در راستای طرح تکریم ارباب رجوع مدیر کل در واحد میز خدمت این اداره حضور یافت . بر اساس این گزارش مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در واحد میز خدمت حاضر شد و به سوالات تعدادی از مراجعان پاسخ و به ایشان راهنمایی و مشاورات لازم را اراِئه داد. وهب مختاران با اشاره به اینکه میز خدمت مکانی جهت تسهیل امور مردم می باشد گفت:این اقدام در راستای رعايت حقوق شهروندان، تکريم ارباب رجوع و جلوگيري از اتلاف وقت  و سرگردانی مراجعه کنندگان و مردم شریف می باشد. مختاران بیان داشت:هر روز هفته یکی از مسئولین ستادی این اداره کل جهت جوابگویی به مراجعه کنندگان در این واحد حاضر می شود و به رفع مساول مراجعه کنندگان می پردازد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
ادامه مطلب

اختصاص فضایی از غرفه گردشگری استان همدان به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در نمایشگاه بین الملی تهران

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ، این اداره کل در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران با همکاری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اقدام به برپایی غرفه نموده است . مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در این خصوص گفت : با عنایت به ورود این اداره کل در حوزه گردشگری و هتلداری و با توجه به خدمات و فعالیت های گسترده در این حوزه ، مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان همدان دستاوردها و ظرفیت های خود را در معرض بازدید عموم قرار داده است . وهب مختاران هدف از این اقدام را معرفی قابلیت های گردشگری استان دانست و افزود : مجموعه آموزش هتلداری این اداره کل که  در غرب کشور بی نظیر است با حمایت های ریاست عالی مقام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و همچنین استاندار محترم همدان در مرحله تجهیز قرار گرفته است . وی نقش آموزش را در مقوله گردشگری بسیار موثر ارزیابی کرد و گفت : یکی از اهداف برپایی این غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران ، جذب گردشگر و معرفی ظرفیت های گردشگری استان در سطح بین المللی است که امیدواریم محقق گردد . مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در پایان خاطر نشان ساخت : غرفه استان همدان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران تا روز جمعه 26 بهمن ماه از ساعت 9 صیح لغایت 17 در سالن 38a  آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان می باشد .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
ادامه مطلب

پیام مدیر

اداره کل در یک نگاه

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

اداره ها و دایره های اداره کل

اداره ها و دایره های اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

طراحی و اجرا توسط گروه پارسی کامپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای استان همدان می باشد.