امروز : جمعه ۳ فروردين ۱۳۹۷ آمار بازدید از سایت : ۱۰۰۷۸۶

اخبار و تازه ها

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در مراسم جشن با شکوه میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و مقام والای زن :

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در مراسم جشن با شکوه میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و مقام والای زن : امروزه به برکت خون شهدا و انقلاب  شاهد پیشرفت بانوان در تمامی عرصه ها هستیم به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان بمناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و مقام شامخ زن مراسم جشن باشکوهی با حضور دکتر حاجی بابایی نماینده محترم مردم شریف شهرهای همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ،مدیر کل ،مسئولین ستادی و نمایندگان دیگر دستگاهای اجرایی در  مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان همدان برگزار گردید. دکتر حاجی بابایی نماینده محترم مردم شرف همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت زادروز حضرت صدیقه ی کبری فاطمه زهرا (س) ،و مقام شامخ زن گفت: بانوان در توسعه کشور بسیار نقش آفرینند.  وی با  بیان اینکه زیباترین موجود هستی  مادر است، افزود: هیچ چیز به اندازه مادر در عالم هستی آرامش بخش نیست و تاثیر  این فرشته  در زندگی غیر قابل انکار می باشد. در ادامه وهب مختاران مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) دردانه هستی شیر زن کربلا عنوان کرد:فاطمه زهرا(س) نه تنها الگوی همه زنان عالم می باشد بلکه الگوی بشریت و انسانیت نیز می باشد. مختاران با اشاره به پیشرفت بانوان در تمامی عرصه ها به برکت انقلاب و خون شهدا، تصریح کرد: در عرصه مهارت آموزی بهترین مربیان ما از بانوان پر افتخار می باشد. .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
ادامه مطلب

در نشست صمیمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با آموزشگاهای آزاد مطرح شد:

در نشست صمیمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با آموزشگاهای آزاد مطرح شد: اشاعه آموزش های مهارتی در روستاها توسط آموزشگاههای آزاد انجام پذیرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان نشست صمیمی مدیر کل و آموزشگاه های آزاد استان با حضور ظاهر پور مجاهد مدیر کل دفتر بازرسی،مدیریت عملکرد و امور حقوقی و سرپرست دفتر امور روستایی استانداری در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان همدان انجام گرفت. ظاهر پورمجاهد با بیان اینکه پایه و مبنای همه اقدامات آموزش است ،مطرح ساخت:عملکرد مدیر کل و مجموعه فنی و حرفه ای استان قابل تقدیر است. سرپرست دفتر امور روستایی استانداری اظهار داشت:نقش آموزش های مهارتی در اشتغال محرز و مشهود می باشد. در ادامه وهب مختاران مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان همدان با اشاره به تفاهم نامه بسته شده فی مابین استانداری و صندوق کارآفرینی با محوریت روستای بدون بیکار اذعان داشت:اشاعه آموزش های مهارتی در روستاها باید توسط آموزشگاهها انجام پذیرد. مختاران با مطرح ساختن  نیاز بازار و کسب وکار اظهارداشت:آموزش های مهارتی در روستاها برمیبنای جامعه هدف می باشد . در خاتمه  آموزشگاه های آزاد موارد و پیشنهادات خویش را مطرح نمودند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
ادامه مطلب

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در نشست صمیمی با مربیان سخت کوش:

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در نشست صمیمی با مربیان سخت کوش: اثر بخشی مهارت های آموزشی در اشتغال مشخص می گردد وهب مختاران مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در نشست صمیمی با مربیان سخت کوش ضمن عرض خسته نباشید و تبریک فرارسیدن بهار طبیعت گفت:همفکری و هم افزایی را به بهترین شکل ممکن جهت هر چه بهتر برگزار شدن دوره های مهارتی افزایش دهید. مختاران با اشاره به اینکه مهارت موتور اشتغال در کشور می باشد افزود:اثر بخشی و کیفیت مهارت آموزی در اشتغال منجر به کسب و کار مشخص می گردد. وی با بیان اینکه اشتغال فعالیتی پویاست اظهار داشت:افرادی که در زمینه دانش ،آگاهی و مهارت سرمایه گذاری می کنند سهم بخصوصی در کسب و کار خواهند داشت. در ادامه مربیان موارد ،مسائل و مشکلات خود را  مطرح نمودند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
ادامه مطلب

پیام مدیر

اداره کل در یک نگاه

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

کانون انجمن صنفی آموزشگاه ها

کانون انجمن صنفی آموزشگاه ها

مرکز علمی کاربردی فنی و حرفه ای همدان

دانشگاه علمی کاربردی

اداره ها و دایره های اداره کل

اداره ها و دایره های اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل