امروز : دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ آمار بازدید از سایت : ۶۸۲۰۳۵ بروز شده در : چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸

اخبار و تازه ها

در استان همدان رخ داد: انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی

تفاهم نامه ی  دو جانبه آموزشی فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان و پارک علم و فناوری منعقد گردید. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان  این تفاهم نامه دوجانبه با هدف ایجاد اشتغال ،توسعه کارآفرینی ،حمایت از ارتقاء و بهره وری ایده های فن آورانه و دانش بنیان منعقد شد. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان هدف انعقاد این تفاهم نامه را تلفیق و تبدیل علم و فناوری به مهارت دانست و بیان داشت: این تفاهم نامه به منظور بهره برداری بهینه از ظرفیت ها و امکانات موجود طرفین به منظور  رشد و توسعه آموزش های مهارتی مورد نیاز در فضای کسب و کار می باشد. وهب مختاران با اشاره به ارائه خدمات مهارت افزایی به فناوران ،نوآوران و شرکت های دانش بنیان معرفی شده از سوی پارک گفت:برگزاری دوره های تخصصی بر اساس سیاست های پارک و منطبق بر اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می باشد.  در ادامه رییس پارک علم و فناوری استان نیز بیان داشت:با کمک بخش خصوصی  ، می توان بازار کسب و کار را رونق بخشید. محمد حسن مرادی افزود:وظیفه پارک علم و فناوری ،برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه است.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
ادامه مطلب

در راستای توانمند سازی بیماران اوتیسم در همدان انجام گرفت: برگزاری دوره سفالگری

در راستای توانمند سازی و آشنایی بیماران اوتیسم در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران همدان دوره آموزشی سفالگری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان مدیر کل این مجموعه از روند برگزاری این دوره بازدید کرد. وهب مختاران ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این دوره گفت:این عزیزان نیز حق آموزش دیدن را دارند و امید است که آموزش های مهارتی راهگشای اشتغال ایشان در بازار کسب و کار گردد. وی از آموزش دیگر حرفه های صنایع دستی برای این عزیزان خبر داد و بیان داشت:از آنجا که یافتن شغل برای بیماران اوتیسم بسیار دشوار می باشد ایشان می توانند با فراگیری مهارت تولیدات خود را در نمایشگاهها به معرض نمایش گذاشته و به فروش برسانند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱
ادامه مطلب

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان : حلقه ی مفقوده در بازار کسب و کار، چاپ و بسته بندی است

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان از کارخانه چاپ و بسته بندی همدان (پیام رسانه )بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان مدیر کل به همراه روسای ستادی و رییس کانون انجمن صنفی آموزشگاههای آزاد استان در کارخانه چاپ  و بسته بندی پیام رسانه حضور یافتند. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با اشاره به اینکه در زمینه چاپ  و بسته بندی توسط این کارخانه فعالیت های خوبی صورت گرفته بیان داشت:در آینده با استفاده از تجربیات این شرکت شاهد پیشرفت های چشمگیری در حوزه کسب و کار خواهیم بود. وهب مختاران یکی از حلقه های مفقوده در بازار کسب و کار را بسته بندی و چاپ دانست و افزود:بسیاری از کالاها و صنایع دستی تولیدی چه در استان و چه در سطح کشور نیاز مبرمی به بهترین بسته بندی ها را دارد. وی صادرات خوب صنایع دستی و کالاهای تولید را  در یک بسته بندی مناسب  دانست و اظهار داشت:اداره کل  آموزش فنی و حرفه ای  استان همدان می تواند با همکاری مجربین کارخانه پیام رسانه در زمینه آموزش این حرفه نقش آفرینی کند. مختاران بیان داشت:با هماهنگی فرمانداری ها و دعوت از تولید کنندگان در راستای توانمند سازی ،فروش و عرضه محصولات تولیدی با همکاری اتاق اصناف آموزش های کوتاه مدت برگزار خواهیم کرد. در ادامه طاقتی احسن مدیر کارخانه چاپ و بسته بندی پیام رسانه ضمن عرض خیر مقدم به بازدید کنندگان گفت:عمده مشتریان این کارخانه خارج از استان و کشور های همجوار می باشد. مدیر کارخانه پیام رسانه اظهار داشت:همکاری های آموزشی خود را با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گسترش خواهیم داد. شایان ذکر است مدیرکل ، روسای ستادی و رییس کانون انجمن صنفی آموزشگاههای آراد استان همدان از بخش های مختلف کارخانه چاپ و بسته بندی پیام رسانه بازدید کردند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲
ادامه مطلب

پیام مدیر

فراخوان طرح پژوهشی تحقيق كردن يك مجاهدت مستمر علمي است. "مقام معظم رهبري" فراخوان انجام طرح پژوهشی با احترام ، به اطلاع می رساند دبیرخانه شورای پژوهش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در نظر دارد در راستای اجرای ماموریت سازمان متبوع خود به عنوان متولی اصلی آموزش های مهارتی غیر رسمی در کشور و با هدف  بهره برداری از توانمندی ظرفیت مراکز پژوهشی استان با استناد به شیوه نامه پژوهش در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به منظور تعمیق فعالیت ها، پژوهش محوری کردن تصمیمات، ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت های پژوهشی و ارتقای سطح دانش تخصصی این سازمان، از کلیه پژوهشگران جهت اجرای طرح های پژوهشی به شرح موضوعات زیر دعوت به همکاری می‌نماید. طراحی مدل توسعه آموزش های فنی و حرفه ای متناسب با نیاز بازار کار و ظرفیت های منطقه ای : مطالعه موردی ، صنایع دستی ایرانی (سفال) شناسایی مشاغل مبتنی بر وب با تاکید بر اشتغال خانگی با رویکرد توسعه آموزش های فنی و حرفه ای استان علاقمندان می توانند نسبت به تهیه فرم پیشنهاده پژوهشی(Proposal) ، به وب سایت این اداره کل به آدرس www.hamedantvto.ir مراجعه نمایند. پژوهشگران) پيشنهاد دهندگان (مهلت دارند فرم پیشنهادی را در قالب فایل Word  حداکثر تا تاریخ 30/10/98 به پست الکترونیکی  pajuheshtvto@gmail.com  و یا به نشانی : همدان- بلوار جانبازان-18 متری سلحشور اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان- معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ریزی ارسال نمایند. معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ریزی  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان  

فراخوان طرح پژوهشی

اداره کل در یک نگاه

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

اداره ها و دایره های اداره کل

اداره ها و دایره های اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

طراحی و اجرا توسط گروه پارسی کامپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای استان همدان می باشد.