امروز : سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ آمار بازدید از سایت : ۲۴۸۶۹۲ بروز شده در : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

اخبار و تازه ها

کسب رتبه اول اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در سطح کشور

در هفدهمین جشنواره کشوری  شهید رجایی  در وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی اتفاق افتاد: کسب رتبه اول اداره کل آموزش فنی و حرفه ای  استان همدان در سطح کشور اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در هفدهمین جشنواره کشوری شهید رجایی که در سالن اجتماعات وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی  برگزار شد موفق به کسب رتبه نخست شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان این اداره در بعد شاخص های عمومی و اختصاصی در بین تمامی ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای در سطح  کشور به مقام اول  دست یافت. در  این تقدیرنامه که از طرف  انوشیروان محسنی بندپی، سرپرست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی  می باشد،آمده است؛   جناب آقای وهب مختاران مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان تجلیل از پیشتازان عرصه خدمت ،کارآمد ترین شیوه استمرار بخشی به روند ازتقا عملکرد دستگاهها و همینطور نشانگر خود آگاهی سازمانی مبتنی بر پویایی راهبردهای کلان معطوف به توسعه بر اساس احترام به جایگاه رفیع منابع انسانی می باشد . بدیهی است اقدامات سرشار از شور و شوق شما همکاران زحمتکش در واحدها و حوزه های مختلف وزارت متبوع جهت ارائه بهینه خدمت ،مخصوصا به منظور کاستن از آلام و رنج افرادی که بیشترین مخاطبان وزارتخانه را نیز دربر می گیرد ،برهان قاطع چرایی آیین قدر شناسی دولت تدبیر و امید ،به نمایندگی از ملت فهیم کشورمان ، از شما گرامیان در جشنواره محترم شهید رجایی می باشد. معتقدم کسب این مهم و نایل شدن به رتبه اول  در بعد شاخص های عمومی و اختصاصی در بین استان های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، با دل سپردگی به مشارکت پذیری ،حاکمیت کنش حرفه ای مبتنی بر همدلی،التزام به اصل پاسخگویی و جوشش حس مشترک در جهت ایجاد تغییرات موثر در سازمان ،با اعتماد آفرینی از طریق آگاه سازی اربابان رجوع نسبت به رسالت دستگاه و ترغیب عالمانه خود و همکاران به ارائه خدمات بی منت و لاجرم با انعطاف پذیری لازم در سیاست ه و برنامه ها ف میسر گردیده است. اینجانب ضمن تبریک صمیمانه کسب این مقام ارزشمند توسط آن اداره کل ، از درگاه خداوند منان بر ای جنابعالی و همه همکاران گرانقدر آن مجموعه ،سلامتی و موفقیت روز افزون در راستای خدمت به ملت عزیز کشورمان مسالت می نمایم. انوشیروان محسنی  بندپی سرپرست وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی  

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۶
ادامه مطلب

رییس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان خبر داد:

  بیش از 33 هزار نفر در شش ماهه نخست در آزمون های فنی و حرفه ای شرکت کردند در 6 ماهه نخست سال جاری 33 هزارو 279 نفر در آزمون های فنی و حرفه ای استان همدان شرکت کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان رییس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت این اداره کل گفت:از این تعداد 13 هزار و 513 نفردر آزمون های آنلاین شرکت داشتند. جمشید رحیمی بیان داشت:در آزمون های تفاهم نامه نیز تعداد7 هزار و 384 نفر آزمون دادند. وی آزمون دهندگان در صنعت ساختمان را 9 هزار 79 نفر شمرد و افزود:در آزمون های ادواری این اداره کل یک هزار و 78 نفر شرکت کننده اعلام کرد. رییس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با اشاره به 76 درصد قبولی شرکت کنندگان گفت:در آزمون های فوق تعداد22 هزار و 79 نفر مرد و 11هزار و 200 نفر مورد سنجش قرا گرفتند. این مقام مسئول تعداد کارت الکترونیکی صادر شده را 8 هزار 500 کارت اعلام کرد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
ادامه مطلب

به میزبانی استان همدان انجام گرفت: نشست مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای منطقه 3 کشور

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در این نشست که به میزبانی این اداره کل برگزار شد ،مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای استان های همدان،کرمانشاه،ایلام و لرستان حضور داشتند. در این جلسه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت:امیدواریم مصوبات و خروجی های این نشست ها موثر بوده و راهگشای مسائل و مشکلات موجود باشد. وهب مختاران از تدوین سند مهارت استان همدان خبر داد و افزود:امیدواریم تمام ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها در سطح کشور دارای سند مهارت شوند.  وی بیان داشت: می توان با هم افزایی و تعامل از مزیت های دیگر استان ها در جهت اشتغال پایدار گام های موثری برداشت. مختاران گفت: با توجه به حذف بعضی از گروههای شغلی در جامعه و همچنین ظهور شغل های جدید متناسب با نیاز بازار کار،شرایط آموزش های مهارتی همگام با وضعیت موجود و آینده برگزار گردد. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه نیز ضمن تبریک کسب رتبه اول کشوری توسط  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در جشنواره شهید رجایی گفت:تبادل تجربیات قبلی بین مدیران کل استانها ،قطعاً می تواند در مسیر مهارت آموزی مناطق نتیجه های قابل قبولی به ارمغان آورد. در ادامه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان بیان داشت:باید از درون سند اشتغال نیازهای مهارتی را ارزیابی کنیم. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام نیزضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست ها گفت:در بنگاههای مختلف در حوزه های صنعت ،کشاورزی ،خدمات ،فرهنگ و هنر اطلاعات را جمع اوری و نیاز سنجی ها متناسب با هر منطقه انجام گردد تا برنامه ریزی خوبی داشته باشیم.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱
ادامه مطلب

پیام مدیر

اداره کل در یک نگاه

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

اداره ها و دایره های اداره کل

اداره ها و دایره های اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

طراحی و اجرا توسط گروه پارسی کامپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای استان همدان می باشد.